GF TECHNOLOGIC

O NÁS

Česká společnost GF TECHNOLOGIC, s.r.o. byla založena v roku 2015. Hlavním předmětem činnosti je výroba a montáže výrobních technologií pro minipivovary s kapacitou od 500 litrů hotového piva až do 10 000 litrů hotového piva denně. 

Společnost GF TECHNOLOGIC, s.r.o. byla založena po rozsáhlých zkušenostech s výrobou zařízení pro minipivovary, vlastních montážích minipivovarů, spouštění nových pivovarnických projektů a v nemalé míře po dlouholetém vaření různých druhů piv.

Naše minipivovary jsou přizpůsobené pro vaření z tradičních surovin jak pro výrobu českého ležáku dekokčním způsobem vaření, tak i pro výrobu jiných druhů piv (německých, anglických, amerických) infůzním způsobem vaření.

Výroba piva na našem minipivovaru může být tradiční formou klasických spilek a ležáckých tanků nebo může být inovativní s použitím CK tanků s dvoufázovým kvašením.

Celou technologii minipivovaru dodáme přímo na klíč, včetně návrhu počáteční konfigurace technologie a naprojektování jednotlivých částí minipivovaru, přes výrobu a montáž technologie, až po uvaření prvních várek piva a zaškolení obsluhy minipivovaru.

Naše pravidlo zní: „ZA ROZUMNÉ PENÍZE DODÁME VYSOKOU KVALITU A VYNIKAJÍCÍ SERVIS“